Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування:вул. Федоровського, 3, м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область
Загальна площа: 10 300 м²
Рік проектування: 2017-2018рр.

Проект було виконано з метою реконструкції футбольного стадіону, будівництва допоміжних будівель та заходів по благоустрою стадіону. Реконструкція створить сприятливі умови для спортивних тренувань та проведення змагань з футболу.

Проектна територія включає в себе наступні споруди і установки технологічного устаткування: футбольне поле 64х98 метрів; двоповерховий адмінистративно-побутовий корпус; інвентарні трибуни (3 шт по 104 місця); громадська вбиральня; КНС дренажних стоків; огорожа території; інформаційне табло; майданчик з навісом для сміттєвих баків.

Для покриття футбольного поля застосований штучний газон; для тротуарів та вимощення – бетонна тротуарна плитка вітчизняного виробника. Стоянка для тимчасового зберігання автомобілів буде мати асфальтобетонне покриття. Для покриття в’їздів, проїздів та майданчика з навісом для сміттєвих баків пропонується покриття з тротуарної бетонної плитки.

В будівлі передбачається можливість доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення  на перший поверх. Вхід до споруди МГН відбувається через центральний вхід, який обладнаний пандусом. Також проектом передбачено облаштування універсального санвузла для осіб з інвалідністю, із усім необхідним обладнанням.

Проектом озеленення території передбачено посів партерного і спортивного газонів з багаторічних трав, зміцнення укосів засіванням багаторічних трав та посадка декоративних дерев та кущів. Як посадковий матеріал передбачено застосування саджанців 3-х річного віку дерев: липи широколистої, горобини звичайної, катальпи чудової, а також саджанців квітучих чагарників.

В основу прийнятих рішень покладено принципи створення комфортних умов використання території, посилення характеру архітектурно-планувальної композиції забудови з урахуванням ґрунтово-кліматичних умов майданчика.

Проектні пропозиціі