Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації
Розташування: вул. Б. Хмельницького, 29а, м. Дніпро
Загальна площа: 5 737,5 м2
Рік проектування: 2016-2017

Архітектурно-планувальне рішення критої спортивно-демонстраційній споруди для спортивних ігор обумовлено конфігурацією ділянки, виділеної на території стадіону “Трудові резерви”, м. Дніпро. Обрані архітектурно-планувальні та об’ємно-просторові рішення передбачають створення сучасного впізнаваємого образу будівлі, що дозволяє забезпечити формування масштабного архітектурного середовища з урахуванням особливостей містобудівної ситуації.

Запроектована будівля для спортивних ігор в плані має складну конфігурацію, що наближається в осях 2-16 і А-Р до форми прямокутника з розмірами в осях першому поверху 58,45х29,9 м та перемінної поверховості. У розрізі горизонтального і вертикального об’єму будівля ділиться на три об’єми з різною поверховістю, які по функціональності і технології пов’язані між собою з’єднуючись в єдину будівлю.

Проектом передбачено:

  • 1-й поверх: вхідна зона, буфет, тренажерний зал, зал боротьби.
  • 2-й поверх: зал для бадмінтону, баскетболу, волейболу і тенісу.
  • 3-й поверх: VIP-роздягальні, масажний кабінет, адміністративні приміщення.
  • 4-й поверх: зона допінг-контролю, службові та побутові приміщення.
  • 5-й поверх: зона відпочинку для спортсменів
  • 6-й поверх: технічна зона

При проектуванні спортивного комплексу передбачений комплекс заходів для відвідування осіб з інвалідністю та інших груп МГН, як для глядачів так і для тих, хто займається.

Проектні пропозиції

Фото реалізованих об'єктів

Новини