Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування: вул. Воїнів Афганців, 5, м. Синельникове, Дніпропетровська область
Загальна площа: 15 566,0 м²
Рік проектування: 2017 р.

Проект було виконано з метою реконструкції відкритих спортивних споруд, які призначені для організованих фізкультурно-оздоровчих, фізкультурно-спортивних занять та активного відпочинку учнів школи №7. 

До складу відкритих спортивних споруд входять: футбольне поле; дві трибуни для глядачів на 100 чоловік кожна; міні гандбольний майданчик; баскетбольний майданчик; бігова доріжка на 100м;

місце для стрибків у довжину; полоса з перешкодами; гімнастичний майданчик; майданчик для занять спортом дітей молодших класів.

Для можливості під’їзду пожежних і аварійних автомобілів, обслуговування будівлі школи, спортивних споруд та допоміжних споруд, існує внутрішньо-квартальний проїзд, через всю територію школи.

Вся ділянка стадіону огороджується. Використовується наявна бетонна огорожа і встановлюється нова. Відповідно до вимог безпеки, на футбольному полі, міні гандбольному та баскетбольному майданчику встановлюється окрема технологічна огорожа необхідної висоти з хвіртками 1.5х2(h)м з урахуванням доступності для осіб з інвалідністю.

Для підсилення санітарно-гігієнічних умов, ділянки, що не зайняті забудовою, засіваються газонною травою та посадкою дерев. Наявні зелені насадження зберігаються. Нові лавки влаштовуються на майданчиках. Благоустрій виконується після влаштування інженерних підземних мереж та вкладання покриття.

Проектні пропозиціі