Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування: пр. Трубників, 48, м. Нікополь, Дніпропетровська область
Загальна площа: 80960,0 м²
Рік проектування: 2017р.

Проект було виконано з метою реконструкції футбольного стадіону та будівництва нових відкритих площинних спортивних споруд, що  створить сприятливі умови для розвитку футболу та легкої атлетики.

Для проведення легкоатлетичних змагань проектом передбачені:

  • бігові доріжки по периметру основного футбольного поля з стандартним радіусом заокруглення 36,5 м.;
  • для бігу з перешкодами розроблена яма стипль-чезу (на внутрішній стороні кола) з установкою бар’єру;
  • влаштування ями для легкоатлетичних стрибків у довжину, та потрійних стрибків;
  • влаштування сектору для стрибків у висоту;
  • влаштування сектору для стрибків з жердиною;
  • влаштування сектору для штовхання ядра.

Для поліпшення послуг, в зоні наявного туалету розташуванні три модульних біотуалети, кожен з яких має в складі три секції: два типових біотуалети і один для осіб з інвалідністю. 

Задля доступності стадіону для осіб з інвалідністю або інших маломобільних груп населення, проектом передбачені наступні заходи: влаштування пандусів для інвалідних візків з ухилом 1:12 для доступу на футбольний стадіон; влаштування майданчиків для глядачів в інвалідних візках з південної сторони футбольного поля; безперешкодна доступність до першого ряду глядацьких трибун. 

Після завершення будівельних робіт і робіт з вертикального планування, проектом передбачено виконання благоустрою території. В якості основного виду озеленення застосовуються газони з посівом багаторічних трав в підготовлений родючий шар землі, товщиною 0,15 м. Відповідно до проекту, усі наявні насадження зберігаються, окрім тих що попадають під проходи, вхідні майданчики та майданчики для обслуговування устаткування резервуарів. Територія по проспекту Трубників та вулиці Краснодонська, яка межує із територією забудови, підлягає відновленню та рекультивації, виконується відновлення наявного газону і пішохідних  доріжок уздовж зовнішньої огорожі спортивного майданчика і проїжджої частини.

Проектні пропозиціі