Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування:вул. Учительська, 7, смт Межова, Дніпропетровська область
Загальна площа:
Рік проектування: 2017р.

Проект виконано з метою реконструкції відкритих спортивних споруд, які розташовані на території школи, та призначені для організованих фізкультурно-оздоровчих, фізкультурно-спортивних занять та активного відпочинку учнів.

Строк експлуатації відкритих спортивних споруд – 25 років. 

Проектом  передбачена реконструкція стадіону. До складу проектованих спортивних споруд входять: футбольне поле, баскетбольний майданчик, волейбольний майданчик, майданчик для занять на тренажерах, гімнастичний майданчик, місця з навісом у вигляді трибун для сидіння на 80 місць, кругова бігова доріжка, полоса з перешкодами. Також передбачено встановлення спортивного обладнання, комплексне огородження території стадіону.

Доступ осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до шкільного стадіону забезпечується за рахунок запроектованих тротуарів шириною 2м та виконаного зниження бортових каменів. 

По всьому периметру стадіону встановлюється огорожа висотою 2,0 м.

Сформована мережа проектованих, а також наявних тротуарів з бетонної плитки забезпечує пересування пішоходів до кожного спортивного майданчика з урахуванням потреб маломобільних груп населення.

На території стадіону виконується нова мережа освітлення з установкою стовпів з прожекторами на кожному майданчику та бігових доріжках 

Виконується озеленення ділянок, прилеглих до шкільного стадіону, укладаються пішохідні доріжки та майданчики, виконується заміна асфальтного покриття наскрізного проїзду на території школи та влаштування плиточного покриття внутрішнього двора школи. Для підсилення санітарно-гігієнічних умов ділянки, не зайняті забудовою майданчики, засіваються газонною травою. Наявні зелені насадження зберігаються. Також передбачається озеленення та благоустрій біля будівлі школи: відновлюються 4 клумби; відновлюється внутрішньо-майданчиковий проїзд з асфальтобетонним покриттям; відновлюється майданчик з покриттям з дрібнозбірної тротуарної плитки. На майданчиках встановлюються нові лавки.

Проектні пропозиціі