Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування:
– вул. Шкільна, 2, с. Старі Кодаки Дніпровського району Дніпропетровської області
– вул. Б. Хмельницького, 7а в с. Слов’янка Межівського району
– вул. Молодогвардійська, 24д, м. Дніпро

Загальна площа: 1270,1 м2
Рік проектування: 2017-2018

Дитячий садок на 80 місць за абсолютно новим, сучасним проектом . Проект передбачає власну топкову на альтернативному виді палива.

Проектована будівля дошкільного навчального закладу являє собою двоповерхову, каркасну, опалювальну будівлю Т-образної форми в плані.

У дитячому садочку передбачені приміщення:

– груповий осередок молодшої дошкільної групи;

– групові осередки середньої дошкільної групи;

– груповий осередок старшої дошкільної групи;

– універсальний зал;

– медичні приміщення;

– приміщення харчоблоку;

– пральня;

– службово-побутові приміщення.

Кожна вікова група дітей розміщується в приміщеннях групового осередку. Груповий осередок, що призначається для дітей одного віку, ізольований від решти дитячих осередків і має зручні зв’язки з функціональними групами інших приміщень.

Кожний груповий майданчик обладнується відповідно віку дітей. Так, для дітей молодшого віку передбачено обладнання для розвитку вправ в ходьбі, біганні, рівноваги та інших видах руху – доріжка «Гребінець», гірка-манеж з боковими бортами, машинка, гойдалка-балансир.

Для дітей дошкільного віку обладнується смуга перешкод, гімнастичний комплекс, карусель, паровозик з гіркою та інше. Обов’язковим елементом усіх групових майданчиків є пісочниця з навісом у вигляді грибочка.

Обладнання розставляється по периметру майданчика, щоб вихователь добре бачив всіх дітей.

Проектом передбачається спортивно-ігрова зона, яка включає один фізкультурний майданчик, обладнаний гімнастичними снарядами, біговою доріжкою довжиною 30м, та ямою для стрибків. Також у проекті передбачена ділянка овочевих і плодово-ягідних культур.

Галерея

Новини