Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування:
– м. Підгородне, вул. Партизанська, 58, Дніпропетровської області (115 місць)
– м. Кам’янське, вул. Залізняка, 19, Дніпропетровської області (115 місць)
– смт. Іларіонове, вул. Центральна, 10а, смт. Іларіонове Синельниківського р-ну (115 місць)
– м. Дніпро, вул. Кротова, 601, на території СШ № 25 (220 місць)

Загальна площа:
– садок на 115 місць – 2033,1 м2
– садок на 220 місць – 3383,0 м2
Рік проектування: 2016-2018

Дитячий садок на 115 та 220 місць за абсолютно новим, сучасним проектом у формі сот. Завдяки унікальній формі шестикутників  проект можна вільно розширювати на необхідну кількість місць.   Проект передбачає власну топкову на альтернативному виді палива та сонячні панелі на даху. В центрі будівлі розташований внутрішній дворик з плиточним покриттям та ділянками озеленення.

Блок-схема дитячого садку складається з шести та восьми модулів-блоків шестикутної форми – чотири або шість блоки двоповерхові з груповими осередками,спортивним і музичним залами і два одноповерхових блоки, в яких знаходяться вхідна зона, адміністрація, медпункт, та харчо блок. Блоки з’єднані між собою коридором-галереєю на кожному поверсі з виходом на 1-ому поверсі у відкритий внутрішній дворик. Модулі мають шестикутну форму, а саме форму сот, яка має природне походження, що дає змогу блокування і виконання різних схем і можливість збільшення місткості дитячого садку. Дана схема дає можливість виконати мінімальний зв’язок між технологічними приміщеннями та груповими осередками, що дозволяє організувати безперервний технологічний потік і взаємодію всіх блоків.

Відкритий внутрішній дворик із вдалим підбором рослин і їх розміщення дозволить перетворити менш цікавий простір в живе серце будівлі, дозволить дітям розширити практичні уявлення про рослинний світ, надасть можливість створити живий куточок з урахуванням всіх пір року.

Внутрішній дворик має засклення по всьому периметру, матиме позитивний вплив на психологічне сприйняття дітей фактора часу, зміни картинки за вікном.

Проектні пропозиції

Фото реалізованих об'єктів