Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування:
– вул. Шкільна, 17а, с. Чумаки Дніпровського району
– вул. Привокзальна, 344, м. П’ятихатки
– м. Нікополь, вул. Івана Куценка

Загальна площа: 2366,00 м2
Рік проектування: 2016-2018

Дитячий садок на 115 місць за абсолютно новим, сучасним проектом у формі кубів, з поліпшеними умовами перебування дітей та використанням сучасних технологій. Проект передбачає власну топкову на альтернативному виді палива.

Будівля дитячого садка має складну форму у плані. Блок схема складається з десяти модулів блоків-квадратних та прямокутних об’ємів (п’ять блоків на 1-му поверсі та п’ять – на другому), які повернені відносно один до одного під кутом 45о та з’єднані між собою прямокутними вставками.

Компактна схема дає можливість виконати мінімальний зв’язок між технологічними приміщеннями та груповими осередками, що дозволяє організувати безперервний технологічний потік і взаємодію усіх блоків.

На території дитячого закладу передбачається тематичний(казковий) майданчик. Проектом передбачено облаштування «Стежку здоров’я» з природних матеріалів. Її призначення – залучити  дітей до здорового способу життя, підвищити  опір інфекційним захворюванням, поліпшити емоційно-психічний стан дітей, профілактика плоскостопості, поліпшення координації руху, поліпшення функцій серцево-судинної та дихальної систем.

На «Стежці здоров’я» розміщено обладнання, яке надає можливість тренувати всі групи м’язів, всі функціональні системи організму.

Довжина стежки 18м ширина 0,7м, ділиться на ділянки по 1-1,5м, які мають різні покриття з природних матеріалів: трав’яний покров, голчасте покриття (гумовий килимок), пластмасові пробки, піщана поверхня, дерев’яні пеньки, середня галька, велика галька, дерев’яні круглі рейки, гравій, шишки,  вода та ін.

Галерея