Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування: вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 5, м. Синельникове, Дніпропетровська область
Загальна площа: 3277,7 м²
Рік проектування: 2016-2018рр.

Навчально-виховний комплекс складається з трьох блоків, різної конфігурації в плані сполучених між собою теплими переходами: Блок 1- будівля основного триповерхового учбового корпусу; Блок 2 – учбовий 2-х поверховий корпус; Блок 3 – спортивний зал. У Блоці 2 був виконаний раніше капітальний ремонт, тому в обсяг проекту не входив.

Проектом передбачена заміна усіх дерев’яних вікон на металопластикові з двокамерним склопакетом; заміна зруйнованої підлоги; відновлення санітарних зон з роздягальнями та душовими на першому поверсі, які можливо використовувати як для майстерні, так i для спортзалу, що розташований на 2 поверсі. Усі перегородки на 1 поверсі демонтовані і запроектовані нові з розширенням роздягальні за рахунок коридору. Щоб не втрачати опалювальну площу без функціонального призначення, було запроектовано додаткові приміщення для тренера, а також на 2 поверсі запроектований санвузол за рахунок коридору. Техніко-економічні показники не змінились, так як усі приміщення були опалювальні.

Проектом було передбачено виконання робочого, аварійного та ремонтного освітлення. Додатково було встановлено автоматичне включення входів в будівлю, коридорів з природним освітленням і сходових кліток з настанням сутінків і відключенням на світанку.

Задля доступності школи для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, проектом було передбачено облаштування підйомника біло головного входу. Також були встановлені пандуси на перепаді висот підлоги, змінені двірні отвори, влаштовано універсальний санвузол. Завдяки таким змінам, діти зможуть навчатись разом зі своїми однолітками і не відчувати себе відчуженими.

Після завершення будівництва та прокладки інженерних мереж виконується благоустрій території. Наявні дерева зберігаються, крім тих, що потребують санітарної підрізки та омолодження. На прилеглій території додатково висаджуються дерева, чагарники і квіткові кущі, облаштовується газон.

Проектні пропозиції

Фото реалізованих об'єктів

Новини