Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування: вул. Мостова, 3, м. Дніпро
Загальна площа:  5105,9 м2
Рік проектування: 2017р.

Комплекс будівель школи розташовується в межах наявної земельної ділянки та має огородження по всьому периметру ділянки. Капітальному ремонту підлягають фасади будівель, ремонт покрівлі, ремонт внутрішніх приміщень, модернізація електричних мереж, заміна інженерних мереж та устаткування опалення, водопостачання та каналізації, оздоблювальні роботи, ремонт сходів та підлоги, заміна віконних та дверних  блоків, ремонт ґанків та вимощення, утеплення зовнішніх стін.

Задля доступності школи для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, проектом було передбачено облаштування головного входу пандусом, встановлення пандусів на перепаді висот підлоги, улаштування універсального санвузла.

Вертикальне планування території прилеглої до будівлі школи вирішене з врахуванням збереження сформованого рельєфу та відводу поверхневих вод по твердим покриттям тротуарів та проїздів з подальшим ухилом на проїзну частину прилеглих вулиць.

Проектом передбачена система внутрішнього водопроводу. Наявні трубопроводи та санітарно – технiчнi прилади були демонтовані. Водомірний пристрій встановлюється у відведеному для нього місці. Підведення води виконується до всіх санітарних приладів та приладів, які забезпечують технологічні процеси. Гаряче водопостачання здійснюється автономно від електроводонагрівачів.

Після завершення будівництва та прокладки інженерних мереж виконується благоустрій території. Наявні дерева зберігаються, крім тих, що потребують санітарної підрізки та омолодження. На прилеглій території додатково висаджуються дерева, чагарники і квіткові кущі, облаштовується газон.

 

 

 

Проектні пропозиції

Фото реалізованих об'єктів

Новини