Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.
Розташування:  вул. І.Сірка, 36, смт Аули, Криничанський район
Загальна площа:  1268,0 м²
Рік проектування: 2017р.

Проектом передбачений капітальний ремонт спеціалізованого дошкільного  навчального закладу (ясла-садок) з корекції вад мовлення «Ромашка» на 140 місць (одна група для дітей ясельного віку, одна група логопедична, чотири групи – для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку), облаштування групових майданчиків та благоустрій відведеної території.

Будівля дитячого садку представлена у вигляді Н-подібної форми із загальними розмірами у вісях 39,19х25,44м та має підвал під частиною будівлі. Головний фасад будівлі орієнтований на північ. Будинок СДНЗ двоповерховий, різнорівневий (за рахунок розташування будівлі на схилі), з двох об’ємів-блоків. Обидва блоки прямокутної форми та розташовані паралельно по відношенню одна до іншої. Центральна частина також у формі прямокутника з’єднує їх між собою. Зі сторони головного входу розташований відкритий внутрішній дворик з асфальтобетонною доріжкою, благоустроєний квітниками.

Для обслуговування будівлі дитячого закладу існує централізоване електропостачання, водопостачання, каналізація. Всі матеріали та обладнання, що були використані під час будівництва, мають відповідні сертифікати та дозволені до використання в Україні, а також мають позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Проектом передбачено облаштування спортивно-ігрової зони, що включає в себе фізкультурно-оздоровчі майданчики та майданчик для рухливих ігор. Майданчики запроектовані площею iз розрахунку не менше 13,5м2 на 1 дитину в групі.

Покриття ясельного майданчика виконано трав’яним, покриття майданчиків для дітей дошкільного віку – комбіноване, піщано-гравійне та трав’яне. Групові майданчики облаштовані тіньовими навісами та ігровим обладнанням. Тривалість інсоляції земельної ділянки становить не менше трьох годин на день.

Доступ осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення на перший поверх будівлі  забезпечується за рахунок пандусу центрального входу, який примикає до ганку. Підйом осіб з інвалідністю на кріслах-колясках на перший поверх забезпечується за допомогою гусеничного підйомника по сходовій клітці. На першому поверсі передбачається влаштування універсального санвузла, у т.ч. для осіб з інвалідністю.