Опис проекту

Замовник: Управління капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування: вул. Центральна, 31, м. Покров, Дніпропетровська область
Загальна площа: 6075 м²
Рік проектування: 2017р.

Проектом передбачено будівництво відкритих спортивних споруд на території ліцею у Покрові. До складу відкритих спортивних споруд входять: майданчик для рухливих ігор та загально-розвиваючих вправ із замкненим контуром бігової доріжки 150м; комплексні майданчики з тренажерами у кількості 3 шт.; сектор для стрибків у довжину з розбігу; комплексний волейбольний майданчик; місця з навісом у вигляді трибун для сидіння 30х1,7м на 100 місць; інформаційний стенд (спортивне електронне табло).

Для можливості під’їзду пожежних і аварійних автомобілів, обслуговування будівлі ліцею, спортивних споруд та допоміжних споруд  існує внутрішньо-квартальний проїзд.  

Територія відкритих спортивних споруд, підлягає відновленню та рекультивації. Виконується озеленення ділянок з влаштуванням газонів та посадкою дерев липи крупнолистової, укладаються пішохідні доріжки та майданчики. В якості основного виду озеленення застосовуються газони з посівом багаторічних трав в підготовлений родючий шар землі товщиною 0,20м.

Пішохідні доріжки і майданчики виконуються з тротуарної плитки на пісчано-цементній основі товщиною 6 см з підстилаючим шаром із щебеню товщиною 15см, та піску товщиною 20см з ущільненням ґрунту. Обмежуються тротуари бортовим каменем на бетонній основі.

Проектні пропозиціі