Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування: с. Придніпровське, Дніпропетровська область
Загальна площа: 7498,9 м²
Рік проектування: 2017 – 2018рр.

Проектом передбачено будівництво футбольного поля, розміром 96.0х58.0м, та побутової будівлі, розміром 20.0х10.0м. Ігрове поле розташоване в східній частині ділянки, роздягальня –  в західній частині. 

По межі ділянки встановлюють захисне металеве огородження висотою 2, 4 та 5 метрів. В огородженні облаштовують ворота та хвіртку. По периметру стадіону встановлюють спеціальні ліхтарі для освітлення ігрової зони. 

На футбольному полі облаштовують покриття із штучної трави, встановлюють футбольні ворота. По краю ігрової зони облаштовують наливне гумове та асфальтобетонне покриття. Вздовж південної сторони поля облаштовують криті мобільні трибуни для глядачів на 290 місць. Між мобільними трибунами розмічають місця для глядачів, що користуються інвалідними візками.     

Вздовж проїжджої частини вулиці Вузлової облаштовують майданчик тимчасової парковки для легкових автомобілів. Довжина майданчику становить 90,5 метри. Розмір звичайного парковочного місця становить 6,0х2,5 м, для осіб з інвалідністю – 6,0х3,5 м. При плануванні майданчика наявні дерева, що потрапляють в зону парковки, зберігаються. Дорожнє покриття виконують з урахуванням лунок, які облаштовують навколо дерев за місцем. По периметру лунки розміром 1,0х1,0 м встановлюють бетонний поребрик. 

Проектом передбачено облаштування прилеглої території після завершення будівництва – посадка дерев, чагарників, квітів та газону. 

Проектні пропозиціі