Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Розташування: вул. Лук’яненко, с. Хутірське, Петриківський район, Дніпропетровська область
Загальна площа: 2,1551 га
Рік проектування: 2017-2018рр.

Проектом передбачено будівництво футбольного поля з розміром ігрової зони 105.0х67.0м, тренувального поля розміром 54.0х28.0 м, двоповерхової адміністративно-побутової будівлі розміром 42.0х9.0 м, котельні та складу палива. Для обслуговування запроектованих споруд передбачено будівництво пожежних резервуарів, очисних споруд побутової каналізації, резервуарів для дренажних вод.  Ігрові поля розташовані в центральній та південній частині ділянки.

Центральний вхід в будівлю розташований на західному фасаді і обладнаний сходами та пандусом для інвалідних візків. Ухил пандусу становить 8%, а його покриття запроектоване з шорсткою поверхнею. Другорядні входи запроектовані зі сторони  інших фасадів.

В західній частині ділянки заплановані дві тимчасові парковки для працівників та відвідувачів стадіону загальною кількістю 65 місць для легкових автомобілів та автобусів, в тому числі 57 місць – розміром 6.0х2.5 м; 6 місць для осіб з інвалідністю (розміром 6.0х3.5 м); та 2 місця для автобусів (розміром 15.0х 3.5 м).

В південній частині ділянки облаштовують електронне табло та флагштоки.

Між будівлею АБК та ігровим полем встановлюють криті мобільні трибуни. Лави для запасних гравців встановлюються на протилежній стороні ігрового поля. Зі сторони головного фасаду розплановується майданчик для відпочинку.  

Після завершення будівельних робіт та прокладки інженерних мереж по периметру будівлі облаштовують скрите водонепроникне бетонне  вимощення, встановлюють захисне металеве огородження, на футбольних полях облаштовують покриття із штучної трави, встановлюють футбольні ворота. Розмітку футбольних полів виконують із штучної трави білого кольору. Вздовж північно-західної сторони поля облаштовують криті мобільні трибуни для глядачів на 585 місць, між якими білою фарбою розміщають місця для глядачів, що користуються інвалідними візками. Перед входами в адміністративно-побутову будівлю встановлюють урни для сміття. На майданчику для відпочинку встановлюють лави та урни для сміття. На прилеглій території висаджують дерева, чагарники та квіти, висівають газон з багаторічних трав. 

Проектні пропозиціі