Опис проекту

Замовник: Департамент капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації
Розташування: вул. Зарічна, 3, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Загальна площа: 26 831,3 м2
Рік проектування: 2017-2018

Архітектурно-планувальні рішення спортивного комплексу обумовлено конфігурацією ділянки, виділеної на території спортивної школи. Обрані об’ємно-просторові рішення передбачають створення сучасного впізнаваного образу, що дозволяє забезпечити формування масштабного архітектурного середовища з урахуванням особливостей містобудівної ситуації.

Архітектурна виразність будівлі досягається за рахунок чергування засклених і глухих поверхонь стін та покрівлі, застосуванням єдиної композиції оздоблювальних матеріалів і вітражів.

Проектними рішеннями передбачено нове будівництво трьох-п’яти поверхової будівлі критого спортивного плавального басейну зі спортивними приміщеннями.

В будівлі передбачається проведення навчально-тренувальних занять з плавання, стрибків у воду, легкої атлетики, гімнастики, боротьби, боксу, кроссфіту, сквошу, акробатики та настільного тенісу .

Будівля басейну зі спортивними приміщеннями в плані має складну конфігурацію у формі «рибки» з загальними розмірами у плані 172,71х113,83м, та два різноповерхові об’єми з висотами поверхів 3,90; 4,20; 5,10; 6,00 .

При проектуванні спортивного комплексу передбачений комплекс заходів для відвідування осіб з інвалідністю та інших груп МГН, як для глядачів так і для тих, хто займається.

Галерея