Група компаній «DP-INVEST» представлена на ринку проектних організацій України з 2007 року.

Мета «DP-INVEST» – якісна реалізація задуму замовника відповідно до сучасних вимог, що веде до створення комфортного і безпечного для життя людини простору.

Наша компанія реалізує комплексний підхід проектування забудови території. Ми беремо на себе зобов’язання з проектування від розробки концепції до виконання робочої документації, виконуємо функції генеральногo проектувальника, узгодження документації, супроводжуємо проект в державній експертизі і здійснюємо авторський нагляд. Комплексне проектування дає замовнику якісно новий об’єкт, вбудований в комфортно організоване середовище.

Ми пропонуємо відповідальне проектування для власників бізнесу, державних замовників та приватних клієнтів, які хочуть забезпечити будівництво, модернізацію або реконструкцію кращими проектними рішеннями.

Головні принципи компанії

економічно обґрунтовані проектні рішення

постійне вдосконалення компанії та формування нових конкурентоспроможних послуг

віра в свої можливості досягнення поставлених цілей

команда професіоналів

повага до партнерів і конкурентів

пошук нових ідей, заохочення нововведень

У число наших замовників протягом багатьох років входять міські енергопостачальні організації (водоканал, тепломережа, гідроспоруди та інші). Досвід виконання для них проектних робіт забезпечує нам високий рівень інформованості про міські інженерні інфраструктури, що дозволяє нашим фахівцям приймати оптимальні рішення при проектуванні зовнішніх інженерних мереж.

На сьогоднішній день групою компаній «DP-INVEST» виконано значний обсяг робіт за державними, муніципальними та комерційними об’єктами:

висотні житлові об'єкти до 25 поверхів

медичні заклади

навчальні та дошкільні установи

малоповерхова забудова

інженерна підготовка території

станції водопідготовки, очисні споруди

адміністративні та громадські будівлі

інженерні мережі, споруди та ін.

На рахунку компанії безліч успішно реалізованих проектних робіт по всій території України. Співробітники компанії є досвідченими професіоналами з великим стажем і володіють живим, творчим складом розуму.

Група «DP-INVEST» працює по всій території України, а також на території країн ближнього зарубіжжя.